Reference

Staráme se o publicitu, PR a mediální servis. Připravuje a organizujeme mediální tréninky: původně byly hlavně pro naše klienty, které jsme chtěli posílat do médií sebejisté a dobře připravené. Brzy jsme ale tuto službu začali poskytovat i dalším, včetně velkých a známých firem. Na trhu působíme už od poloviny 90. let.

Toto jsou Naši klienti.

Většina z nich jsou stálí odběratelé, kteří nás objevili díky osobnímu doporučení svých přátel či obchodních partnerů. S klienty si důvěřujeme a respektujeme se. A vždy pro uděláme i něco navíc, takže spolupráce obvykle trvá i řadu let. Často se také stává, že se k nám vracejí naši bývalí zákazníci, kteří o nás mezitím řekli dalším. Děkujeme všem!


Reference


Author Picture
Ivana Jirešová herečka

S Janou jsem se poprvé setkala asi před 13 lety. Už tehdy mi bylo jasné, že se jedná o naprosto originální, pozitivní ženu, která se nespokojí s průměrností! Vždy se těším na jakoukoliv spolupráci a velmi ráda zvedám telefon, když na mém telefonu vyzvání právě jméno Jana Bryndová!

Author Picture
Vladimír Birgus vedoucí Institutu tvůrčí fotografie

Magdalenu Bičíkovou a Janu Bryndovou jsme oslovili na základě osobního doporučení - a dobře jsme udělali. Rychle se zorientovaly v tématu i všech mezilidských i institucionálních vztazích a bez průtahů se pustily do práce. Ta přinesla okamžité výsledky v podobě mnoha článků, rozhovorů a reportáží, které byly z jejich strany vždy pečlivě připravené. Pracovaly kvalitně, nápaditě, bez jediného zádrhele a za honorář, který byl vzhledem k rozsahu jejich práce velmi vstřícný. Podpořily dobré jméno nejen Institutu, ale i nás všech

...more
Vladimír Birgus    vedoucí Institutu tvůrčí fotografie   

Magdalenu Bičíkovou a Janu Bryndovou jsme oslovili na základě osobního doporučení - a dobře jsme udělali. Rychle se zorientovaly v tématu i všech mezilidských i institucionálních vztazích a bez průtahů se pustily do práce. Ta přinesla okamžité výsledky v podobě mnoha článků, rozhovorů a reportáží, které byly z jejich strany vždy pečlivě připravené. Pracovaly kvalitně, nápaditě, bez jediného zádrhele a za honorář, který byl vzhledem k rozsahu jejich práce velmi vstřícný. Podpořily dobré jméno nejen Institutu, ale i nás všech a celé alma mater – Slezské univerzity v Opavě. Vynikající byl také precizní monitoring mediálních výstupů, který zahrnoval i tisk, k němuž bychom se jinak vůbec nedostali.

Author Picture
Tomáš Hejtmánek majitel galerie Arthouse Hejtmánek

Rozsáhlá publicita v médiích zajištěná Magdalenou a Janou podpořila renomé Arthouse Hejtmánek a výrazně napomohla tomu, že jsme se za relativně krátké trvání naší existence dostali mezi nejvýznamnější a nejviditelnější aukční síně nejen na českém, ale i na evropském trhu.

Author Picture
Polana Bregantová kurátorka

Když jsme připravovali výstavu mého otce Olbrama Zoubka do Jízdárny Pražského hradu, věděli jsme, že musíme mít co nejlepší publicitu. Ze Správy Pražského hradu jsme dostali doporučení na Magdalenu Bičíkovou a Janu Bryndovou. Spolupráce s oběma byla výborná a je také jejich zásluhou, že otcovu výstavu navštívilo přes 40 tisíc lidí. Vytvořili jsme výkonný a přátelský tým. Magdaleno a Jano, děkujeme.

Author Picture
Jan Sachr projektový manažer NAXOS a.s.

Hlavním přínosem mediálního tréninku bylo, že jsem si uvědomil chyby při komunikaci nejen s médii, ale i s obchodními partnery či kolegy. Při komunikaci je důležitá i artikulace a frázování, proto se nyní před schůzkou s novináři rozmluvím a soustředím se na srozumitelnou gestikulaci. Podstatná je i hra celého těla, což si člověk uvědomí až v okamžiku, kdy se vidí na obrazovce: První pohled na sebe sama mne při mediálním tréninku celkem pobavil ?

Author Picture
Milan Mrázek jednatel Westbohemia Hotels s.r.o.

Po mnoha nevýznamných schůzkách s mnoha PR agenturami jsme konečně narazili na někoho, kdo své práci rozumí, nenabízí vzdušné zámky a splní vždy to, co se domluví. Zároveň oproti jiným přemýšlí o dva tahy dopředu a oslovuje nás kouzelnou větou: „PR je o nápadech, ne o penězích!“. Můžeme jen vřele doporučit ke spolupráci, tak jako bylo doporučeno nám.

Author Picture
Olga Poivre d´Arvor ředitelka Francouzského institutu Milán a Praha

Pokud hledáte opravdu profesionální služby, na té nejvyšší úrovni, jste na správné adrese. Spolehlivost, rychlost, rozsáhlá síť kontaktů, dlouholeté odborné a mezinárodní zkušenosti... Gratuluji a doporučuji všem náročným klientům.

Author Picture
Jan Ivanco majitel pekařství a cukrářství Petite France

Narazit na profesionály s citem, chutí a zápalem v oblasti PR a reklamy není dnes jednoduché. Nabídka je obrovská, ale kvalita a zájem o klienta bývá často malý. Dohadujete se s agenturou a váš čas a peníze zatím plynou... S paní Bičíkovou a Bryndovou je to jiné: mají proaktivní přístup, respektují potřeby zákazníka v danou chvíli a mají porozumění i pro jeho vrtochy. A k tomu vám přidají ještě celkově osobní přístup a kontakty. Práci pro klienta dělají, jako by

...more
Jan Ivanco    majitel pekařství a cukrářství Petite France   

Narazit na profesionály s citem, chutí a zápalem v oblasti PR a reklamy není dnes jednoduché. Nabídka je obrovská, ale kvalita a zájem o klienta bývá často malý. Dohadujete se s agenturou a váš čas a peníze zatím plynou... S paní Bičíkovou a Bryndovou je to jiné: mají proaktivní přístup, respektují potřeby zákazníka v danou chvíli a mají porozumění i pro jeho vrtochy. A k tomu vám přidají ještě celkově osobní přístup a kontakty. Práci pro klienta dělají, jako by ji dělaly samy pro sebe, a to je na výsledku extrémně znát: i díky nim zájem o mou firmu vzrostl. Neměnil bych a jejich agenturu mohu všem jen a jen doporučit. Upřímný dík a těším se na další letitou spolupráci.

Author Picture
Simona Bílá Srníková advokátka a mediátorka

Mediální trénink rozhodně splnil veškerá má očekávání. Patrně největším přínosem byla možnost podívat se v rámci videotréniku na sebe „zvenku“, z pohledu diváka. Technika výuky, kdy si člověk může sám zhodnotit všechny prvky svého projevu (výraz, gestikulaci, tón hlasu apod.) je zřejmě tou nejrychlejší a nejnázornější metodou, kterou nelze nahradit ani rozsáhlou teoretickou průpravou. Za sebe bych takovýto trénink doporučila každému, kdo je nucen jakýmkoliv způsobem vystupovat na veřejnosti – a nemusí jít přímo o kontakt se sdělovacími prostředky.

Author Picture
Kateřina Miler výtvarnice, dcera Zdeňka Milera

Magdaleně Bičíkové a Janě Bryndové děkuji za skvělé služby a spolupráci, za spolehlivost, radost z komunikace a za úspěšné uvedení na veřejnost mé knížky Krtek na návštěvě. Záležitost, ze které jsem měla trochu obavy, proměnily na zábavnou hru. Bylo mi potěšením s nimi pracovat.

Author Picture
Veronika Kremzová výkonná ředitelka kliniky Esthesia

Mohu doporučit služby paní Bičíkové a Bryndové, s nimiž naše klinika spolupracovala na některých projektech více než rok. Byli jsme velmi spokojeni, neboť témata, o nichž jsme snili, se díky jejich zkušenostem, kontaktům a schopnostem staly skutečností.

Author Picture
Jan Tříska herec

S Magdalenou Bičíkovou jsem měl to štěstí a tu čest pracovat na Pražském Hradě při shakespearovských inscenacích Král Lear a Bouře. Magdalenu znám čtrnáct let nejen jako dokonalou profesionálku, ale také jako velkolepou dámu.

Author Picture
Markéta Šimáčková obchodní ředitelka Karmelitánské nakladatelství

Během své profesní kariéry jsem spolupracovala s mnoha PR agenturami, a to i těmi nejznámějšími. Přesto si nemohu vynachválit spolupráci s Janou Bryndovou a Magdalenou Bičíkovou. Profesionální a zároveň přátelský přístup, co se dohodne, to se dodrží i do nejmenších detailů, netahají zbytečné peníze z kapsy a odvedená strategie a práce má smysl. Příjemně mě překvapila rozsáhlá síť mediálních kontaktů, které jsou založeny na dlouhodobé spolupráci a důvěře. Spolupráci s Janou a Magdalenou mohu jedině doporučit.

Author Picture
Klára B. Follová producentka seriálů Kriminálka Anděl a Comeback

Prošla jsem krátkým intenzivním tréninkem komunikačních dovedností pod vedením Magdaleny Bičíkové. Těchto několik hodin považuji za užitečnější než veškeré materiály, které jsem kdy o komunikaci přečetla. Služby mediatraining.cz mohu jedině a vřele doporučit!

Author Picture
Kristina Váňová ředitelka Památníku Karla Čapka

Magdaleno a Jano, velmi vám děkuji za skvěle zorganizovanou kampaň při příležitosti otevření nových expozic v Památníku Karla Čapka na Strži. Byly jste výborné profesionálky i citlivé spolupracovnice, byla radost s vámi komunikovat. Vaše služby mohu vřele doporučit!

Share