Naši lektoři

Daniel Köppl Dlouholetý šéfredaktor titulu Marketing&Media a později šéfredaktor týdeníku MarketingSalesMedia, vedoucí B2B titulů ve vydavatelství Economia a šéf redakcí vydavatelství Empresa media. Lektor, moderátor, odborník na média, reklamu, marketing a výzkum trhu.

Josef Kubáník Herec, tiskový mluvčí, moderátor a PR manager, autor bestselleru Poslední deník Květy Fialové. Copywriter, specialista na sociální sítě. Odborník na veřejné vystupování: člen volebního týmu generála Petra Pavla.

Jana Švecová Rodinná, párová a individuální terapeutka, psycholožka, koučka. Lektorka tréniku Umění vést lidi –  autentický leadership, motivace podřízených a umění aktivního naslouchání.

Daniela Brůhová Zkušená moderátorka a dramaturgyně Českého rozhlasu 2, redaktorka náboženského vysílání Čro, moderátorka Noe TV, lektorka mediálních tréninků.

Ondřej Vrtiška Redaktor, lektor, popularizátor vědy a výzkumu. Dříve šéf stanice Českého rozhlasu – Leonardo a vedoucí rubriky o vědě a výzkumu na ihned, nyní PR České učené společnosti.

Michaela Vokounová Zkušená konzultantka, lektorka a koučka, specialistka na prezentační dovednosti a perfektní vystupování na veřejnosti.

Robert Sättler Lektor, moderátor, kouč a průvodce. Vyhledávaný specialista na komunikaci, prezentaci, práci s hlasem, rétoriku, přirozený projev, autenticitu a charisma.

Jiří Daníček Kouč, lektor, trenér. Průvodce osobním rozvojem, lektor mediálních tréninků, trenér komunikačních, obchodních a manažerských dovedností.

Vladimír Kořen Televizní moderátor, popularizátor vědy a ekologie.

Martin Vasquez Trenér, mentor a motivační speaker. Moderátor a herec, specialista na tréninky komunikace, prezentace a rétoriky.

Jan Pokorný Dlouholetý šéfredaktor a moderátor Čro 1 – Radiožurnálu, dříve ředitel Zpravodajství Českého rozhlasu.

Naděžda Hávová Televizní a rozhlasová moderátorka, redaktorka a moderátorka stanice Český rozhlas plus.

Simona Bártová Vizážistka, poradkyně v oblasti stylingu a image.

A další…

Share