Magdalena Magdalena Bičíková

PR manažerka, tisková mluvčí, organizátorka mediálních a komunikačních tréninků. Původně filmová recenzentka, poté dlouholetá mluvčí a PR managerka festivalu Letní shakespearovské slavnosti (2002-2012), poradkyně programu MFF Karlovy Vary (1993-2013). První publicitu zajišťovala v roce 1995 oscarovému filmu Kolja Jana Svěráka.

Propagovala desítky úspěšných projektů, mj. retrospektivu sochaře Olbrama Zoubka, filmy Tmavomodrý svět, Výlet, Pelíšky, Báječná léta pod psa ad. Od roku 2012 se stará PR Švandova divadla. Její zkušenosti oceňují klienti jako např. výtvarnice Kateřina Miler, dcera kreslíře Zdeňka Milera, aukční dům Arthouse Hejtmánek či skupina PPF.

Mediální tréninky a kurz prezentačních dovedností připravila s Janou Bryndovou např. pro Air Bank, Bohemia Sekt, Českou spořitelnu, České radiokomunikace, OKsystem, Kone, Národní památkový ústav, Rémy Cointreau nebo Seznam.cz.

Média a klienti oceňují její příjemné vystupování, rychlost, profesionalitu i dobrý odhad lidí i situací. V dětství hrála v televizních pohádkách a filmech.

Share