Krásná ihned. Nový přístroj pro okamžitý lifting tváře i těla dorazil do Česka

/19.4.2017/Pevnější břicho, boky, stehna i obličej.  S tím, že efekt je vidět okamžitě a časem ještě zesílí. A pak vydrží měsíce až roky. Právě tohle dokáže nový, rychlostí i kvalitou ošetření unikátní omlazovací přístroj Ultraformer III, který pracuje na principu ultrazvuku. Jako první a zatím jediná klinika v Česku ho využívá pražská klinika LaserPlastic primářky Marty Moidlové, průkopnice nových metod v oblasti estetické dermatologie.

„Při použití mikro a makro fokusovaného ultrazvuku, což je druhá generace ultrazvukového vlnění, proniká paprsek hluboko do pokožky a zahřívá nejen kožní ale i tukové tkáně a svaly. Díky stahování svalů a vysoké produkci kolagenu nastává výrazný liftingový efekt už po jediném ošetření,“ vysvětluje MUDr. Lenka Faltová z týmu doktorky Marty Moidlové.

„Pokožka je pak pevnější a vypadá výrazně mladší, protože se při tomto zásahu redukují vrásky. Kromě liftingu obličeje, ale přístroj navíc tvaruje i problémové partie jako jsou břicho, boky a stehna či spodní strana paží. Vhodným kandidátem na ošetření tímto novým přístrojem je každý, kdo chce vidět výsledky téměř hned. Maximální efekt se přitom ještě rozvíjí  dva až tři měsíce a vydrží až 1-2 roky,“  dodává MUDr. Lenka Faltová.

Ošetření trvá obvykle od 30 do 90 minut a ceny se liší podle intenzity a rozsahu zákroku. Zaváděcí cena je 9000,- korun za jednu oblast oboustranně.

www.laserplastic.cz

Jana Bryndová, mediální servis: jana@mediatraining.cz

FOTOGALERIE (náhled):

Přílohy ke stažení

Share