Konec celulitidy? Nová metoda odstraňuje její příčiny

/28. 1. 2020/ Všech pět příčin celulitidy odstraňuje nová metoda pomocí přístroje Unison, kterou nabízí renomovaná pražská klinika LaserPlastic. Kombinací dvou účinných technologií jednak zmenšuje tukové buňky, dále remodeluje kolagen a obnovuje tak pružnost kůže, podporuje krevní oběh a zvyšuje tok lymfy. Kromě toho, že odstraňuje celulitidu, zároveň zpevňuje a vypíná svalové a vazivové tkáně. A perfektně tvaruje i postavu. První výsledky jsou viditelné okamžitě a zlepšují se pak ještě postupně v průběhu několika měsíců. Ideální je začít co nejdříve. Tak proč čekat na „plavkovou“ sezónu, když můžete vypadat skvěle hned?

„Terapie není omezena BMI ani typem pokožky, a tak je vhodným kandidátem každý,“ vysvětluje primářka Marta Moidlová kliniky LaserPlastic. „Právě jedinečná kombinace radiofrekvence a silné cílené akustické energie umožňuje ošetření všech druhů a stupňů celulitidy. Simultánní efekt obou energií způsobuje redukci nevzhledných dolíčků a zlepšuje celkový vzhled pokožky. Výsledkem je pak mnohem pružnější kůže s hladším povrchem a bez hrbolů,“ dodává.

Výsledky nové metody se objeví podle primářky Moidlové rychle hned po prvním ošetření. Metoda je neinvazivní a není potřeba žádná rekonvalescence. Většina klientů podstoupí na klinice čtyři ošetření – vždycky jednou za týden. Terapie trvá přibližně 20 minut – podle toho, jak velká je ošetřovaná plocha. Ti, kdo metodu absolvovali, ji nejčastěji přirovnávají k masáži lávovými kameny s intenzivními mechanickými vibracemi. Cena je 4500 Kč za jeden zákrok a na Klinice Laserplastic nyní metodu nabízejí ve velmi zajímavých zvýhodněných balíčcích s konzultací zdarma.

www.laserplastic.cz

Víte, že…? 

Jednou z hlavních příčin celulitidy jsou zvětšené tukové lalůčky v hypodermis, které zvyšují tah na vlákna v podkoží.

K dalším příčinám patří i nedostatečné prokrvení stejně jako kumulace metabolických zplodin v mezibuněčném prostoru.

Kolagenová vlákna jsou pevná a narůstající objem v prostoru mezi nimi způsobí vyklenutí kůže – takzvaný dolíček.

Pokles elasticity kůže snižuje odolnost proti tlaku zevnitř.

FOTOGALERIE:

 

Přílohy ke stažení

Share